ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2016

9 листопада студенти другого та четвертого курсу кафедри ФЕС (групи ФФ-52 та ФФ-32) відвідали IX Міжнародну спеціалізовану виставку «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2016»

1Виставка ця стала ключовою подією на території України в області ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.
2
Мета виставки полягає в стимулюванні розвитку відновлюваної енергетики, використанні енергозберігаючого обладнання та популяризації альтернативних видів палива.
Традиційно на виставці були представлені наступні тематики: відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК.
3
Що про цю виставку та взагалі про навчання на кафедрі ФЕС думають студенти – читайте у наступних новинах.
А ось і перший відгук