Відвідування студентами промислового форуму України ElcomUkraine 2018.

18 квітня студенти другого курсу кафедри ФЕС (група ФФ-62) в рамках дисциплін «Відновлювані джерела енергії» відвідали наймасштабніший промисловий форум України elcomUkraine 2018.

У двох павільйонах столичного виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» на площі 11 000 м2 світові та вітчизняні виробники, дистриб’ютори, закордонні представництва — загалом понад 300 учасників з України, Австрії, Білорусі, Грузії, Іспанії, Китаю, Німеччини, Південної Кореї, Польщі, Росії, США, Туреччини, Чехії — демонструють понад 600 світових та вітчизняних брендів.

Одночасно з elcomUkraine 2018 на території ВЦ «КиївЕкспоПлаза» працює перша міжнародна виставка Solar Ukraine 2018, присвячена генерації та використанню сонячної енергії в Україні.

Останніми роками в Україні інтенсивно розвивається ринок сонячної енергетики, демонструючи швидкі темпи зростання усіх сегментів: матеріали, обладнання, технології, інсталяції, девелопмент та ін. Чинна в Україні державна програма «Зелений тариф» заохочує суб’єкти господарювання усіх форм власності до використання відновних джерел енергії. Енергетична стратегія України планує зростання частки електроенергії, одержаної з енергії сонячного випромінювання, до 12% в загальному енергетичному балансі країни в перспективі до 2035 р.

20180418_1_new

Враження про виставку позитивні. Приємно здивували —  величезна кількість експонатів, відвідувачів, новинок ринку!

Як на мене, треба відзначити компанію Seraphim Solar, яка використала інноваційну технологію з’єднання комірок у нових модулях Seraphim Eclipse , що дозволило покращити характеристики сонячної батареї: підвищити ефективність та надійність, знизити витрати та навіть зробити модуль надзвичайно естетичним.

Цікавими є також ексклюзивні двосторонні модулі від провідного світового виробника монокристалічних сонячних модулів LONGi Solar.

Компанія Октопус Енерджі презентувала модульну міні-електростанцію та показала, що сонячна електростанція – це просто! Модуль «My power plant» з інтегрованим мікроінвертором є рішенням «Ввімкнув і Працює»(Plug&play) який забезпечує передачу енергії, як тільки він увімкнений в мережу.

20180418_2_new

На виставці також представлені нові рішення у сфері кріплення обладнання для сонячної енергетики. Особливо цікаві динамічні системи кріплення, що дозволяють максимально ефективно, порівняно зі статичними, використовувати енергію сонця для вироблення електроенергії.

20180418_3_new

ELCOM UKRAINE 2018 гарне місце, де можна подивитися найсучасніше обладнання, доступне у світі!