viber image

Вітаємо магістрів 2018 року випуску

18 червня 2018 р.  відбувся 2-й випуск магістрів кафедри.

На урочистій церемонії вручення магістерських дипломів нашим випускникам були присутні керівники магістерських програм, завідувачи кафедр та представники професорсько-викладацького складу Фізико-технічного Інституту.

Зі словами привітання та настановами на майбутнє до випускників звернулися науковий керівник ФТІ Олексій Миколайович Новіков, в.о. директора Інституту Литвинова Тетяна Василівна, заступники директора Смінов С.А. та Василенко О.Д., завідувачи кафедрами: Воронов С.О., Савчук М.М., Грайворонський М.В., Халатов А.А.

Надзвичайно приємно приємно було отримати слова подяки і від  випускників ФТІ.

1

Увесь колектив кафедри ФЕС вітає випускників і дякує за продуктивну працю, наполегливість і натхнення у навчанні!

Багато теплих слів і побажань випускникам ФТІ було висловлено шановними гостями урочистої церемонії вручення дипломів.

Вітаємо  та бажаємо випускникам творчої наснаги та подальшого розширення горизонтів наукової та професійної діяльності.

viber image