kpi

Привітання з новим навчальним роком

Шановні педагоги, дорогі студенти!

Щиро вітає вас всіх колектив кафедри з початком нового навчального року!

Disk  1 September

Від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Нехай цей чудовий 2018-2019 навчальний рік надихне студентів на отримання нових знань і здійснення великих і маленьких відкриттів.

Запрошуємо відзначати початок нового навчального року зустріччю на сесії професорсько-викладацького складу в Центрі культури і мистецтв університету (30 серпня о 10 00). Багаторічна традиція викладачів НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» – отримувати зі щорічної доповіді ректора інформацію про підсумки минулого навчального року та основні тенденції розвитку університету в наступному. В минулому році були раді бачити обличчя викладачів ФТІ в залі Центру культури і мистецтв університету.

Після університетської сесії, 30 серпня о 13-00 в 215 аудиторії 11 корпусу відбудуться спільні збори кафедр фізтеху з доповіддю відповідального секретаря відбіркової комісії про підсумки вступної кампанії. Крім того, є спільні проблеми і задачі, які потрібно обговорити в нашому колективі.

Після зборів – засідання кафедр.