Графік вступних випробувань (5 курс)

Графік вступних випробувань

Обсяги державного замовлення за освітнім ступенем магістра при вступі на основі здобутого ступеня бакалавр в 2021 році

Відбіркова комісія ФТІ (вступ в магістратуру)  та прийом документів знаходиться в  корпусі 16, кімната 153, телефон   (097) 050-04-15, електронна адреса: ipt.pk@ukr.net

Канал та чат Telegram з інформацією щодо вступу 2021. Приєднуйтесь та обговорюйте важливі питання

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно.

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

Освітні програми зі спеціальності 105 “Прикладна фізика та наноматеріали”

1. ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА “Прикладна фізика”. Кваліфікація “Магістр з прикладної фізики та наноматеріалів”

ТАБЛИЦЯ відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (Перелік 2010) Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (Перелік 2015)