Графік вступних випробувань (5 курс)

Графік вступних випробувань

Обсяги державного замовлення за освітнім ступенем магістра при вступі на основі здобутого ступеня бакалавр в 2020 році

Відбіркова комісія ФТІ (вступ в магістратуру)  та прийом документів знаходиться в  корпусі 16, кімната 153, телефон   (097) 050-04-15, електронна адреса: ipt_vstup@ukr.net

Канал та чат Telegram з інформацією щодо вступу 2020. Приєднуйтесь та обговорюйте важливі питання

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно.

У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано. Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми.

Нагадуємо, що реєстрація на ЄВІ триває з 12 травня до 05 червня!

Процедура реєстрації на ЄВІ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020, які бажають вступити до магістратури

Процедура реєстрації на ЄВІ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти

Увага!
5 червня (18.00) базу закриють. Завантажений у кампус екзаменаційний листок – це повідомлення студента про завершення реєстрації, а не документ, з яким Ви підете до пункту тестування.

На пункт тестування абітурієнт має з’явитись з оригіналом листка з мокрою печаткою університету. В іншому випадку його не допустять до складання ЄВІ, отримати екзаменаційний листок  можна особисто після завершення карантину у період до 01 липня у відбірковій комісії або засобами поштового зв’язку (вказується при реєстрації в кампусі).

Освітні програми зі спеціальності 105 “Прикладна фізика та наноматеріали”

1. ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА “Прикладна фізика”. Кваліфікація “Магістр з прикладної фізики та наноматеріалів”

ТАБЛИЦЯ відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (Перелік 2010) Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (Перелік 2015)

Детально про вступ у 2020 році на сайті Приймальної комісії КПІ