Вступ в магістратуру

Вступ в магістратуру (5 курс)

Почалась вступна кампанія до магістратури 2020

Почалась вступна кампанія до магістратури 2020

 

Шановні студенти, нагадуємо, що вже почався перший етап вступу до магістратури – реєстрація на єдиний вступний іспит (ЄВІ) до магістратури. Реєстрація на ЄВІ проходить з 12 травня до 5 червня 2020 року. 5 червня о 18.00 базу закриють. 

У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано. Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми.

Процедура реєстрації на ЄВІ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020, які бажають вступити до магістратури, триває з 12 травня до 05 червня

Процедура реєстрації на ЄВІ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти, триває з 12 травня до 05 червня

 

Для  реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського подаються скан-копії наступних документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):
  1. паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
  2. облікова картка платника податків;
  3. особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Важливо!

Завантажений у кампус екзаменаційний листок – це повідомлення студента про завершення реєстрації, а не документ, з яким Ви підете до пункту тестування.

На пункт тестування абітурієнт має з’явитись з оригіналом листка з мокрою печаткою університету. В іншому випадку його не допустять до складання ЄВІ, отримати екзаменаційний листок можна особисто після завершення карантину у період до 01 липня у відбірковій комісії або засобами поштового зв’язку (вказується при реєстрації в кампусі).

Звертаємо увагу, що у 2020 році скасовано додаткове вступне випробування з спеціальності.

Прийом документів, відбіркова комісія ФТІ (вступ в магістратуру)  знаходиться в  корпусі 16, кімната 153,

телефон   (097) 050-04-15.

Перелік документів для вступу:
  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Програми вступних випробувань

Офіційний портал Кафедри фізики енергетичних систем Київського політехнічного інституту