ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ВИБІР ДИСЦИПЛІН ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ

Результати вибору згідно наказу 716/2020 “Про затвердження Положення про реалізацію права на вільний вибір авчальних дисциплін здобувачами вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського”

Дисциплін студентами кафедри ФЕС

Щоб здійснити вибір дисциплін на 2021-2022 навчальний рік, заповніть гугл-форму, що знаходиться внизу цієї сторінки.

Шановні учасники навчального процесу – студенти, Фізико-технічний інститут разом з усім КПІ ім. Сікорського приймає активну участь в розвитку нових тенденцій в освіті, задекларованих в Законі про Вищу освіту, зокрема  в наданні можливості побудови її індивідуальної траєкторії для кожного студента за допомогою виборності частини дисциплін.

Пропонуємо вибір для студентів за освітньою програмою ПРИКЛАДНА ФІЗИКА.  Ф-каталог вибіркових дисциплін

В межах освітніх програм ти можеш за посиланнями ознайомитись з анотаціями запропонованих у весняному семестрі дисциплін, уточнити в чаті, якщо потрібно, їх зміст і зробити свій вибір.

Після того, як вибір зроблено, твоє бажання буде розглянуто. Якщо кількість місць в альтернативній групі обмежена, відбір буде відбуватись за рейтингом. Обрану дисципліну маєш внести до свого індивідуального навчального плану.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь у telegram-чат:

Вибір студента обов’язково буде розглянуто. Якщо кількість місць в альтернативній групі обмежена, відбір буде здійснюватися за рейтингом. Обрану дисципліну необхідно внести до індивідуального плану студента.

Студентам 1-го року навчання група ФФ-03 пропонується обрати дві дисицпліни.

Студентам 2-го року навчання група ФФ-93 пропонується обрати дві з 4-х дисицплін:

Студентам 3-го року навчання група ФФ-83 пропонується обрати дві з 4-х дисицплін:

Студентам 5-го року навчання група ФФ-13мн пропонується обрати чотири  дисицпліни (на всі 1,5 роки навчання) з ф-каталогу магістрів ОНП:

Google-форми для обирання дисциплін 2021-2022 н.р.

1. Для 2-го курсу
  2. Для 3-го курсу