Результати громадського обговорення освітніх програм

Відгуки, пропозиції, рецензії освітньої програми прикладної фізики 2020

На цій сторінці розміщено відгуки, пропозиції та рецензії, які було отримано підчас громадського обговорення проектів освітніх програм спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали. Пропозиції надходили від студентів, випускників, роботодавців та інших стейкхолдерів.

Порядок участі в громадському обговоренні було висвітлено у новині присвячену цьому на нашому сайті.

17 червня 2020 року відбулось спільне засідання кафедри прикладної фізики та фізики енергетичних систем, під час якого було обговорено пропозиції до освітньо-наукової програми Прикладна фізика підготовки магістрів за спеціальністю 105 Прикладна фізика та наноматеріал які надходили під час публічного обговорення (протокол №1/2020 від 17.06.20). Також 9 вересня 2020 року відбулось спільне засідання кафедри прикладної фізики та фізики енергетичних систем, під час якого було обговорено пропозиції до освітньо-професійної програми Прикладна фізика підготовки бакалаврів за спеціальністю 105 Прикладна фізика та наноматеріал які надходили під час публічного обговорення (протокол №2/2020 від 09.09.20).

Далі ви можете прочитати відгуки та пропозиції до освітніх програм бакалавратумагістратури та доктору філософії, що було надіслані через гугл-форму (інформацію розміщенно без редагування) та озноймитись з рецензіями на освітні програми від організацій-роботавців.

Відгуки та пропозиції

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:

Другий (магістерський) рівень вищої освіти:

Третій (доктор філософії) рівень вищої освіти:

 

Рецензії освітньої програми прикладної фізики від організацій-роботодавців

Освітній рівень бакалавра

Освітній рівень магістра

Освітній рівень доктора філософії (phd)

Офіційний портал Кафедри фізики енергетичних систем Київського політехнічного інституту