Новини вступної кампанії

У

Шановні вступники-2021! Триває реєстрація до участі у Зовнішньому незалежному оцінюванні. Звертаємо вашу увагу, що перелік конкурсних предметів та вагових коефіцієнтів суттєво змінився проти минулого року.

Аби не заплутатись переходьте на детальніше на сторінку “Вступ на 1-й курс“.

Ми чекаємо на вас!

зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні,

оригінали екзаменаційних листків ЄВІ видаватися відбірковими комісіями не будуть та без оригінального екзаменаційного листка не допустять до складання ЄВІ.
Для того, щоб отримати оригінал екзаменаційного листка ЄВІ, потрібно:
1. Роздрукувати та заповнити заяву-анкету

Головне вказати:

– П.І.Б.,
– паспортні дані,
– номер облікової картки платника податків,
– місто та номер відділення Нової пошти, номер свого моб. телефону,
– поставити особистий підпис.

2. Відсканувати заповнену заяву та скан-копію відіслати на електронну адресу ipt_vstup@ukr.net.

У випадку запитань пишіть на електронну адресу відбіркової комісії ФТІ (вступ в магістратуру): ipt_vstup@ukr.net

Залишилось 3 дні!Залишилось лише 3 три дні реєстрації на ЄВІ для вступу до магістратури, ти маєш встигнути!

Навіщо реєструватись?
• Цього року для вступу до магістратури обов’язково потрібно скласти ЄВІ – єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська). Без ЄВІ вступити до магістратури неможливо! Тому мерщій заходь до «Електронного кампуса», читай інструкцію та заповнюй анкету!

Не гай часу та бігом реєструйся, потрібно 5 хвилин та доступ до інтернету. Тобі знадобляться сканований паспорт або ID-карта (за відсутності – закордонний паспорт), ідентифікаційний код та фото на документи. Процедура реєстрації тут .

Пам’ятай, реєстрація на ЄВІ – це не вступ, це перший крок на шляху до магістратури.

5 червня о 18.00 закінчується реєстрація на ЄВІ. Після складання ЄВІ (1 липня) ти зареєструєш електронний кабінет (так само, як при вступі на 1 курс бакалаврата) з 1 серпня, а з 5 про 22 серпня подаш через нього документи для участі у конкурсі. Також обов’язково потрібно скласти випробування за обраною тобою спеціальністю вже після подання заяви.

Процедура реєстрації на ЄВІ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020, які бажають вступити до магістратури, триває з 12 травня до 05 червня

Процедура реєстрації на ЄВІ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти, триває з 12 травня до 05 червня

Увага!
5 червня (18.00) базу закриють. Завантажений у кампус екзаменаційний листок – це повідомлення студента про завершення реєстрації, а не документ, з яким Ви підете до пункту тестування.

На пункт тестування абітурієнт має з’явитись з оригіналом листка з мокрою печаткою університету. В іншому випадку його не допустять до складання ЄВІ, отримати екзаменаційний листок  можна особисто після завершення карантину у період до 01 липня у відбірковій комісії або засобами поштового зв’язку (вказується при реєстрації в кампусі).

Відбіркова комісія ФТІ (вступ в магістратуру)   знаходиться в  корпусі 16, кімната 153, телефон   (097) 050-04-15, (063) 357-00-74, (098) 0241352, на період карантину з питань реєстрації звертайтесь (097) 2849496

Screenshot_4

1. паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
2. облікова картка платника податків;
3. особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури

У зв’язку зі змінами до Закону країни «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано. Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми.

Нагадуємо, що реєстрація на ЄВІ триває з 12 травня до 05 червня.

Змінені строки проведення вступної кампанії 2020

4-го травня 2020 року МОН прийняло наказ яким було внесено зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Усі дати зсунуто на місяць з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації.
Терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови. Реєстрація триватиме з 12 травня до 05 червня та відбуватиметься онлайн. Водночас дати проведення ЄВІ залишаються незмінними – 01 липня. Дати ж реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.

Перелік документів для вступу:

паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)

диплом бакалавра (оригінал та копії)

додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)

творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)

військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)

ідентифікаційний код (оригінал та копії)

чотири фотографій

Копії завіряються у відбірковій комісії за наявності оригіналу. Для подання документів у відбірковій комісії потрібно залишити копії документів.