з 12.03.2020 по 03.04.2020 дистанційне навчання

Шановні студенти та викладачі, на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на короновірус КПІ ім Ігоря Сікорського видало наказ №7-54 від 11.03.2020  щодо переведення всіх форм навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки на період з 12.03.2020 по 03.04.2020 на дистанційне навчання з використанням електронних кабінетів в системі «Електронний кампус» та інших інформаційно-комунікаційних технологій, відповідно до Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.2013 № 466 (ел. доступ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0703-13)..

За умови успішної організації дистанційного навчання відпрацьовувати пропущені через карантин пари – не потрібно!

У студмістечку карантин передбачає скасування масових заходів. Мешканці можуть залишатися у гуртожитку або поїхати додому – за умови доступу до мережі інтернет для дистанційного навчання.

Адміністрація студмістечка організує посилену санітарну обробку приміщень, а також щоденний моніторинг стану здоров’я студентів, що мешкають у гуртожитках.

Наполегливо рекомендуємо не виїжджати за кордон без нагальної потреби. Зокрема, до країн, де спостерігається поширення коронавірусної інфекції.

Сторінка з матеріалами для дистанційного навчання