А. А. Халатову присуджено почесне звання заслуженого діяча науки і техніки України

12 вересня 2018 року під головуванням президента Національної академії наук України академіка Бориса Патона відбулося чергове засідання Президії НАН України на якому  завідувачу нашої кафедри академіку НАН України А. А. Халатову  з нагоди Дня незалежності України було присуджено почесне звання заслуженого діяча науки і техніки України.

Колектив кафедри вітає д.т.н., професора, академіка НАНУ, засновника та завідувача  кафедри Артема Артемовича Халатова.

Ваші знання, талант організатора, невичерпна енергія, прагнення досягти досконалості у всьому, надвисоке почуття відповідальності, є прикладом для виховання молодого покоління науковців.

NASU_Presidium_12.09.2018_4_small